Ahava kosmetika z Mrtvého moře

Minerály Mrtvého moře se svým unikátním složením využívala již královna Kleopatra v kosmetických přípravcích opředených tajemstvím k zachování své mladosti a krásy. Společnost AHAVA pak využila tajemství těchto starodávných postupů výroby kosmetických přípravků a na základě nejmodernějších vědeckých výzkumů vytvořila zcela unikátní a nesmírně účinnou kosmetiku, která vaší pokožku omlazuje, vrací jí pružnost, krásu a mladost a její přirozené funkce.

Kosmetické přípravky AHAVA fungují jako osmotická pumpa, která přemisťuje vlhkost a živiny z vrstev kůže směrem k pokožce, takže dochází k doplnění živin a regeneraci přirozených funkcí kůže. V tomto procesu největší úlohu hrají minerály, které obnovují a stimulují funkci interakce buněk mezi sebou tak, že buňky dostávají signál ke své regeneraci a výživě. Tím dochází k vyrovnání pokožky, její přirozené hydrataci, zjemnění a podstatnému odstranění vrásek. Díky tomu se vaše pokožka stává pružnější, zdravější a získává mladistvý vzhled.

AHAVA ZÁKLADNÍ ŘADA

Při tvorbě prostředků péče o pleť „Source“ jsme se nechali inspirovat přírodou a současně jsme využili vědecké poznatky z oblasti kosmetiky. Cílem této řady je okamžitě zušlechtit vaší kůži a obohatit ji o dosud nepoznanou vitalitu. Všechny produkty „Source“ jsou založeny výhradně na jedinečné patentované a vysoce účinné kombinaci přírodních látek a minerálů Mrtvého moře tzv. Minerál Skin Osmoter od společnosti AHAVA.
Ahava přináší zázrak z Mrtvého moře a himálajských hor. Propojením minerálů z Mrtvého moře a síly himálajských rostlin dochází k velkému průlomu v kosmetickém průmyslu v boji proti vráskám a celkovému stárnutí pleti. Tato revoluční řada obsahuje výtažky z rostlin rostoucích jen na nepřístupných vrcholcích Himalájí. Hlavní složkou zůstávají minerály z Mrtvého moře. Mrtvé moře se nachází v nejnižším bodě planety, 410 m pod úrovní mořské hladiny. Obsahuje nejvyšší koncentraci minerálů na světě. Suché pouštní klima má za následek neustálé odpařování vody. Koncentrace solí a minerálů se tak neustále zvyšuje. V této legendární oblasti, kde se zastavil čas, Ahava laboratoře dlouhodobě zkoumají účinnost minerálů na zpomalení stárnutí pokožky a na její omlazování. A jak již bylo prokázáno, jde o opravdový pramen mládí.
Tato řada je speciálně určena pro lidi trpící lupénkou (psoriáza - Psoriasis volgaris). Je známé, že lidé trpící touto diagnózou nejčastěji přicházejí k nejkoncentrovanějšímu zdroji minerálních látek na zemi k Mrtvému moři. Laboratoře Mrtvého moře vyrobili celou sérii výrobků, které nejvhodnějším nejjemnějším způsobem dokážou ošetřit, ochránit citlivou, šupinatou, popraskanou, svrbící pokožku. Celá série se nazývá DERMUD a obsahuje produkty na jednotlivé časti těla. Výrobky byly klinicky testované v institutu pro výzkum pokožky v Tel Avivu a účinek je deklarovaný procentuálním zlepšením na pokožce.
Tělová řada Ahava Mineral Botanic je stvořena pro dokonalou očistu těla a s výrazným účinkem oživuje a ochraňuje Vaši pokožku. Neobsahuje detergent SLS (sodium lauryl sulfát), ale pouze tělu prospěšné látky – zdravé minerály z Mrtvého moře, rostlinné oleje a vysoce účinné výtažky z pečlivě vybraných rostlin. Harmonicky vyvážená kompozice všech složek vytváří jemnou sametově hebkou pěnu, tak odlišnou od těch, které vznikají použitím běžných mýdel. Vychutnejte si Vaši koupel či sprchování se sametovými mycími krémy. Testováno pro citlivou a alergickou pleť.
Tato nová řada s minerálními látkami z Mrtvého moře hladí a hýčká Vaši pokožku. Díky solím z Mrtvého moře působí příznivě na stav Vaší pokožky a napomáhá odstranění celulitidy. V nabídce jsou dvě parfemace výrobků - protistresové a uklidňující zelené jablko a šeřík a povzbuzující a motivační vůně mandarinky v kombinaci s cedrovým dřevem.
Pomocí peelingového másla se solí z Mrtvého moře Vaši pokožku prokrvíte a zároveň vyhladíte. Tělovým krémem dopřejete pleti lahodné pohlazení. A na opravdu suchou pleť je v nabídce multivitamínový olej. Dále můžete dopřát svojí pleti tělovou masku, či dokonalou minerální lázeň z tekuté soli.
Budete okouzleni, jak se Vám Vaše pleť napraví díky přírodním zvlhčujícím schopnostem a každým dnem budete vypadat zdravěji.
Řada přípravků AHAVA péče o pokožku pro muže byla vytvořena zvlášť ke zlepšení mužské pleti na pohled i na dotyk a k doplnění její vitality. Všechny produkty se skládají ze zcela přírodního přípravku Mineral Skin Osmoter, který byl vyvinut společností AHAVA. Je to účinná směs minerálů, která byla vybrána pro své účinky na mužské pokožce, které dodává zdraví a energii. Tato vyjímečná minerální směs vytahuje vlhkost a živiny z nižších vrstev kůže do její svrchní vrstvy.
Dopřejte si i doma požitek z koupele v Mrtvém moři. Krystalická sůl z Mrtvého moře zn. AHAVA rozpuštěná v koupeli Vám domů přináší zkušenosti z lázní u Mrtvého moře. Tato horká minerální lázeň Vám připraví luxusní příjemný zážitek jak pro tělo tak i pro duši. Přírodní zdravé minerály AHAVA rozpuštěné ve Vaší lázni přinesou uvolnění svalů, uklidňují a zmírňují potíže a bolest.Výsledkem je jemná pokožka s přirozeně zdravou barvou. Celé tělo získává omlazující pocit pohody. Tyto speciální soli, krystalizovaly z vod Mrtvého moře a procesu přirozeného odpařování. Firma Dead Sea Laboratories krystaly velmi pečlivě připravila pro využití u Vás doma, za použití nejnovějších technologických metod. „Zdraví a krása“, kterou přináší koupel s rozpuštěnou krystalickou solí z Mrtvého moře, vychází z mnohaletých zkušeností a vědeckých výzkumů ověřených praxí.